JAK UCZYNIĆ Z ŻYCIA ARCYDZIEŁO, DBAJĄC O SWOJE DZISIAJ.

W jaki sposób wyznaczasz kierunek,
w którym zmierza Twoje życie?

Jak stałam się prawdziwą właścicielką każdego mojego dnia.

Kilka lat temu mijał kolejny dzień mojego życia, kładłam się spać i myślałam sobie: „Znowu nie zrobiłam tego co chciałam, co zamierzałam, no ale czemu jestem taka zmęczona? Co ja tak właściwie dzisiaj zrobiłam? Mam wrażenie, że kolejny dzień przeciekł mi między palcami, a tyle miałam postanowień na Nowy Rok. Tyle planów. I co? Zostało jak zwykle to paskudne poczucie winy, straty czasu, zmęczenia, zniechęcenia. To poczucie, że pomimo, że tak gnam do przodu to właściwie stoję w miejscu. I zaczynałam myśleć: „Gdybym tylko miała więcej okazji, to odniosłabym sukces”.

Uświadomiłam sobie jednak, że to przecież bez sensu takie „gdybanie”. Spoglądałam
w przeszłość, która zawsze jawiła mi się jako coś atrakcyjnego, fantastycznego, że kiedyś to było lepiej, ale czy było lepiej? Przecież wtedy też narzekałam, też mi coś nie pasowało.

I myślałam sobie, że jutrzejszy dzień będzie tym, który odmieni moje życie, że wydarzy się „coś” sama nie wiedziałam co (gdybym była dzieckiem, to pewnie czekałabym na cudowną wróżkę, która machnie czarodziejską różdżką i sprawi, że jutro będzie lepiej). Myślałam sobie, że jutro będę miała lepsze warunki, będę mniej zmęczona, dzieci pójdą do szkoły, będzie weekend to nadgonię. I zgadnij co się działo?

Otóż nic.
Nie byłam przygotowana, bo jak mawiał John Wooden „Gdy pojawia się okazja to za późno na przygotowania”.

Tak było do chwili, gdy nie zaczęłam pilnie pracować nad swoim planem rozwoju. Zaczęłam studiować książki Johna Maxwella i wśród nich była właśnie ta, do której studiowania, Cię dzisiaj zapraszam – „Liczy się dzisiaj”.

Czy przypadkiem Tobie, tak jak mnie kiedyś, kolejny dzień przecieka  między palcami? Robisz naprawdę sporo, ale nie widzisz efektów. Zastanawiasz się, co jest z Tobą nie tak, że pomimo braku czasu, bycia w ciągłym pędzie, nie czujesz satysfakcji ani spełnienia.

Wydaje Ci się, że inni wokół Ciebie mniej pracują. Mają czas na wakacje, na czas z rodziną, a Ty ciągle żyjesz z tym dziwnym poczuciem winy, że nieustannie gdzieś nawalasz.

Gdy kończy się dzień myślisz sobie, gdybym zrobiła to inaczej…. I z tą myślą zasypiasz. Potem przychodzi kolejny dzień i wciąż to samo. Czujesz się jak chomik w kołowrotku – dużo ruchu, ale zero efektów.

Chcesz, żeby każdy twój dzień był dobry, ale tak naprawdę to nie wiesz jak taki dzień miałby wyglądać.

Jesteś zmęczony już tą ciągłą pracą, działaniem i brakiem efektów i tracisz powoli sens
i wiarę w to co robisz?

Nie musi tak być. Ja już wiem jak przygotować się na sukces i spełnione życie.

Wiem, gdzie jest tajemnica każdego sukcesu, poczucia spełnienia, kiedy odzyskujesz wiarę w siebie i masz silne poczucie własnej wartości.Wyobraź sobie, że każdego dnia:

 • Zachowujesz koncentrację.
 • Potrafisz utrzymać równowagę w życiu.
 • Jesteś wytrwały (a).
 • Masz czas na wszystko.
 • Wykorzystujesz wszelkie możliwości w drodze do sukcesu i spełnienia.
 • Cieszysz się wewnętrznym spokojem.
 • Doświadczasz spełnienia.
 • Czujesz się ważny (a).
 • Uczysz się i rozwijasz.
 • Odnosisz sukces.

Twoje DZISIAJ i Twój sukces rozpada Cię się rękach?

Pozwól na chwilę szczerości z mojej strony i  pokażę Ci, co może Ci przeszkodzić w stwarzaniu tak każdego dnia, by odnosić sukces i mieć spełnione życie.

więc masz na niego nadzieję. Być może powtarzasz sobie „Oni po prostu znaleźli się w odpowiednim czasie i miejscu. Po prostu mieli szczęście”. Tymczasem prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu za pomocą jakiegoś szczęśliwego trafu jest jak 1 do 50 milinów (tak jak szansa wygrania w totolotka). Tymczasem do sukcesu trzeba celowo dążyć.

Skoro sukces nie jest możliwy to zaczynasz go krytykować. Mówisz sobie „A komu właściwie potrzebny jest ten sukces?”, „Wszystko mi idzie jak po grudzie, więc pewnie to jest niemożliwe do zrobienia”. A kto powiedział, że życie ma być łatwe? Jeśli się poddajesz, to sukces jest nieosiągalny. W czasie tych warsztatów  sam (a) zobaczysz, że pośród tych trudności są też piękne chwile i zaczniesz dostrzegać możliwości w przeciwnościach.

Powtarzasz sobie „Jeśli będę ciężko pracował (a) to odniosę sukces” i dlatego ciężko pracujesz, ale ani sukcesu ani poczucia spełnienia nie odkrywasz, więc żeby nie czuć tego bezsensu pracujesz jeszcze ciężej a Twoja frustracja wzrasta. Tymczasem ciężka praca owszem może pomóc w osiągnięciu sukcesu, ale nie zawsze jest tożsama z sukcesem. Pracuj nie tyle ciężej co mądrzej.

Czekasz na tą okazję i czekasz. Być może wciąż powtarzasz i zaczynasz zdania od „Gdybym…” „No nie było okazji.”. A co jeśli okazja była, ale jej nie zauważyłaś (eś), bo byłeś (aś) zajęty (a) tym czego nie ma na liście priorytetów, albo co gorsza, nie masz ustalonej takiej listy i nie byłeś dobrze przygotowany (a). Na tych warsztatach zobaczysz jak dobrze się przygotować na to, by nie tracić okazji i ustalić własną listę priorytetów.

Czy te stare czasy były rzeczywiście takie dobre. Skupiając się na przeszłości nie dostrzegasz tego co masz dzisiaj.

Jutro będzie lepszy dzień”. „Jutro będą lepsze warunki” itd. I tak to, co możesz zrobić dzisiaj odkładasz na „kiedyś”, ale takiej daty w kalendarzu nie ma, a twoje DZISIAJ przemija. Nie odkładaj życia na kiedyś.

LICZY SIĘ DZISIAJ.

Twoje DZISIAJ wpływa na to, jakie będzie jutro.

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Otóż możesz te wszystkie przekonania obalić, zamienić. Możesz zacząć stwarzać każdy swój dzień, stając się jego właścicielem, a nie tylko najemcą.

Twój jutrzejszy sukces zależy od twojego codziennego rozkładu dnia.

To Twoje DZISIAJ wpływa na to, jakie będzie jutro.

 • Możesz znowu uwierzyć, że sukces jest możliwy do osiągnięcia.
 • Możesz budować poczucie własnej wartości.
 • Możesz odkrywać co jest dla Ciebie ważne i to realizować, osiągając tym samym  sukces i prawdziwe spełnienie.
 • Możesz odbierać wskazówki i wykorzystywać pojawiające się okazje.
 • Możesz stać się przede wszystkim właścicielem każdego Twojego dnia, odzyskując kontrolę nad swoim życiem.
 • Możesz przestać ciągle coś poprawiać, a zamiast tego możesz wejść w tryb przygotowania podnosząc swoją skuteczność i wspiąć się na wyższy poziom rozwoju.
 • Możesz stworzyć swój osobisty plan rozwoju, by Twoje działania były celowe, a przez to efektywne.
 • Możesz odkrywać swoje marzenia i konsekwentnie je realizować.

ZAPRASZAM CIĘ NA WARSZTATY

"JAK UCZYNIĆ Z ŻYCIA ARCYDZIEŁO, DBAJĄC O SWOJE DZISIAJ?"

Zapraszam Cię na warsztaty w formie MasterMind, gdzie w niewielkiej grupie 5-6 osobowej będziemy wspólnie zgłębiali treść książki Johna Maxwella „Liczy się dzisiaj”. Nie tylko będziemy dzielili się swoimi przemyśleniami na temat czytanych rozdziałów, ale też wspólnie będziemy się zachęcali i motywowali do działania podczas spotkań i na prywatnej grupie na FB.

Podczas warsztatów poznasz 12 obszarów,  w których podejmując właściwe decyzje
i je realizując konsekwentnie każdego dnia osiągniesz sukces.

Te warsztaty pomogą Ci stworzyć Twój harmonogram dnia tak, aby Twoje działania były efektywne, skuteczne i dające Ci poczucie spełnienia.

Wybierz swoją 12, a potem nią zarządzaj. Zacznij aktywnie żyć i miej piękne,
 spełnione życie  oraz osiągaj sukces.

Warsztaty, na które Cię zapraszam trwają 14 tygodni.

 Od 25 lutego do 27 maja 2022 r.

Częstotliwość: Raz w tygodniu.

Jak długo trwa spotkanie: 90 minut.

Gdzie: Platforma ZOOM.

Co to jest grupa Mastermind?

Celem Grupy MasterMindowej jest zebranie razem ludzi podobnie myślących, zaangażowanych i zmotywowanych do wprowadzania w swoim życiu znaczących, trwałych zmian.

Spotkania są poufne i prowadzone profesjonalnie, zgodnie z programem. Obowiązuje na nich głębokie poszanowanie prywatności każdego z uczestników oraz szacunek dla czasu wszystkich

Te 14-tygodniowe  pogłębione zajęcia dadzą Ci okazję do połączenia sił z wyjątkową grupą podobnie myślących osób, którym zależy na osiąganiu coraz lepszych rezultatów w każdym obszarze swojego życia, przybliżając Cię do realizacji marzenia. Wsparcie i pomysły innych osób zaangażowanych w rozwój osobisty, pozwolą Ci z innej perspektywy spojrzeć na Twoje własne życiowe plany i cele.

Kiedy jako grupa, po kolei omawiamy każdą z lekcji, zbieramy nasze wspólne pomysły i opinie, kształtując w ten sposób nasze zrozumienie materiału, co daje efekty daleko przewyższające samodzielne czytanie książki. Łączymy nasze umysły tworząc w ten sposób Jeden Mistrzowski Umysł (MasterMind)

ZOBACZ, CO ZYSKASZ DOŁĄCZAJĄC DO WARSZTATÓW

Odzyskasz kontrolę nad swoim życiem
Będziesz podejmował(a) słuszne decyzje
Nauczysz się nie tylko jak podejmować słuszne decyzje, ale przede wszystkim jak efektywnie wdrażać je w życie.
Zaczniesz podejmować decyzje uczciwe i rzetelne , a nie pod wpływem emocji, ulegając presji lub pod wpływem opinii innych.
Wyrobisz w sobie nawyki, które będą sprzyjały Twojemu rozwojowi w drodze do sukcesu.
Wzmocnisz swoją samodyscyplinę.
Dowiesz się, jak mieć dobry każdy dzień i dobre spełnione życie.
Otrzymasz książkę i profesjonalne materiały.

TEN WARSZTAT JEST IDEALNY DLA CIEBIE JEŻELI:

Chcesz cieszyć się każdym dniem swojego życia.

Chcesz odnieść sukces i mieć poczucie spełnienia.

Chcesz realizować SWOJE marzenia.

Chcesz być efektywny i skuteczny w działaniu.

Chcesz się rozwijać zgodnie z Twoim systemem wartości.

Chcesz poznać i zadbać w życiu o to, co dla Ciebie ważne.

Chcesz stworzyć swój osobisty plan rozwoju.

A OTO KILKA OPINII OD UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH WARSZTATÓW W FORMIE MASTERMIND

Mastermind jest to coś, czego nie mogłam się doczekać z tygodnia na tydzień, co daje mi siłę, wiedzę, mega moc, także uświadamia, że od mojego zachowania, mojej postawy, tego jak słucham, mówię i co robię zależy to, jak odbierają mnie inni, moja rodzina, znajomi a także otoczenie. Uświadamia również, jak ważne są relacje międzyludzkie, bez których nie da się normalnie żyć i funkcjonować.

-ANNA KOSIARCZYK

Polecam na 100 %, rewelacyjna prowadząca Agnieszka, wartościowe spotkanie z obcymi ludźmi, którzy po pierwszym spotkaniu wydają się być znajomymi od lat 🙂 Pomocne zasady i wskazówki w tworzeniu wartościowych relacji z innymi 🙂

-KATARZYNA STAROWICZ

Zdecydowanie polecam Mastermind jako sposób na poznanie wielu inspirujących osób podczas wartościowego spotkania w małej grupie uczestników w atmosferze wzajemnego wzrastania. Agnieszka jest niesamowicie pozytywną kobietą, od której bije energia którą czuć już od pierwszych chwil od poznania. Swoją osobą wprowadza atmosferę sprzyjającą dzieleniem się swoimi przemyśleniami, jak również dającą wsparcie słuchając oraz dając cenne wskazówki.

-WIOLETA ŚWIRSKA

Kilka słów o mnie.

AGNIESZKA MACYK

Certyfikowany trener, coach i mówca The John Maxwell Team, Cetyfikowany trener FRIS®

Jako certyfikowany trener, coach i mówca międzynarodowej organizacji The John Maxwell Team sama doświadczyłam jak bardzo nie doceniałam dnia dzisiejszego. Był taki czas, że dałam się wciągnąć w bezsensowną spiralę działania, które było działaniem dla samego działania. Było całkowicie pozbawione sensu to, co robiłam. Nie wiedziałam dlaczego nie czuję zadowolenia z tego co robię, choć była w tym dobra. Dopiero dołączenie do The John Maxwell Team i uzyskanie certyfikacji jako trener, coach i mówca, kiedy zaczęłam się uczyć od niekwestionowanego autorytetu w dziedzinie przywództwa – Johna Maxwella, studiując jego książki nazwałam to, co sprawia, że moje życie jest świadome i spełnione. Mam w końcu swój plan rozwoju, wiem jakie mam cele, marzenia i czego potrzebuję. Teraz pragnę się z Tobą podzielić tym co sprawiło, że moje życie zmieniło się o 180 stopni.

Chcę zmieniać, czyniąc dobro we właściwym czasie i z właściwymi ludźmi pomagając im w realizowaniu marzeń, odkrywając ich naturalny potencjał poprzez efektywny coaching  i warsztaty Mastermind.

Moim pragnieniem jest, by każdy miał świadomość, że jego życie ma znaczenie.

Z reguły jedna, kluczowa decyzja zmienia całe nasze życie.

Chcę Ci pomóc odkrywać te obszary, w których podjęcie decyzji i ich konsekwentna realizacja  spowoduje, że odkryjesz piękno swojego życia, czyniąc z niego prawdziwe dzieło sztuki.

Twoja inwestycja
w kreowanie arcydzieła ze swojego życia.

Przede wszystkim inwestujesz swój czas, by potem ten czas zyskać. 🙂

Regularna cena warsztatów to koszt 1800 zł.
Jednak teraz zapłacisz 750 zł. Koszt jednego spotkania to zaledwie wydatek nie całych 54 złotych za 90 minut. Zapisując się do 11 lutego zapłacisz 400 zł.

Za 54 zł tygodniowo otrzymujesz możliwość ruszenia z miejsca i wykorzystania każdego dnia, ciesząc się życiem, w którym będziesz osobą pewną siebie, spełnioną i odnoszącą sukcesy.

Zdaję sobie sprawę, że wydanie jednorazowo 750 zł może być dla wielu z Was kłopotem. Dlatego też (choć z reguły tego nie robię) daję Ci możliwość rozłożenia tych kosztów na 3 raty.

Jeżeli taka forma płatności Cię interesuje to skontaktuj się ze mną i ustalimy szczegóły.

PROMOCJA DO 11 LUTEGO

400 ZŁ

CENA OD 12 LUTEGO

750 ZŁ

CHCĘ ROZŁOŻYĆ PŁATNOŚĆ NA 3 RATY

Jeśli chcesz rozłożyć płatność

SEKRET TWOJEGO SUKCESU
I SPEŁNIONEGO ŻYCIA, ZALEŻY OD CODZIENNEGO ROZKŁADU ZAJĘĆ.

Kiedy myślisz o tym co było wczoraj to chcesz naprawiać dzień, który minął,  a to pochłania twój czas, rodzi zniechęcenie, zwiększa koszty
i przeszkadza w rozwoju.

Jeśli się przygotowujesz do przeżywania swojej codzienności, to wtedy zwiększasz swoją skuteczność, wzmacniasz wiarę w siebie, oszczędzasz pieniądze i wznosisz się na wyższy poziom rozwoju.

Zacznij dostrzegać cudowność codzienności i to co zwyczajne przeżywaj nadzwyczajnie.

© 2022 MAGIS AGNIESZKA MACYK | Polityka Prywatności | Kontakt