Hej, jestem Agnieszka!

Wierzę, że każdy człowiek to źródło niesamowitych możliwości i wspaniałego potencjału, dlatego pomagam go odkrywać.

Jestem certyfikowanym trenerem, coachem i mówcą The John Maxwell Team. Łącząc umiejętności trenera FRIS®, trenera inteligencji emocjonalnej wraz z wykształceniem pedagoga kształtuję postawy i wartości liderskie, zarówno w świecie biznesu jak i wśród rodziców i młodzieży, ponieważ "wszystko wzrasta i upada ze względu na przywództwo".
ikona

MAGIS po łacinie oznacza więcej, bardziej, lepiej, pełniej. Oznacza też drogę do pełni życia poprzez nieustanny wzrost i służbę drugiemu człowiekowi. Nie mogę jednak dawać i służyć jeśli sama bym nie korzystała z możliwości rozwoju. Wcielam w życie zdanie mojego mentora, niekwestionowanego autorytetu w dziedzinie przywództwa – Johna Maxwella, które brzmi:

„Nigdy nie wyczerpiesz swoich możliwości, jeśli tylko rozwijasz się i wrastasz.”

Wiedza, którą zdobywam wzmacnia moje życie zarówno zawodowe jak i rodzinne w zgodzie z moim systemem wartości, co sprawia, że to czego uczę jest rzeczywiście czymś z czym mocno się utożsamiam i co pozwala mi na bycie wiarygodną i autentyczną.

Wciąż przemierzając drogę rozwoju pragnę Cię zaprosić do podjęcia tej wyprawy życia, aby było ono nie tylko pasmem sukcesów, ale by miało ZNACZENIE.

Dla mnie to niezmiernie ważne, by moje życie miało znaczenie, czyli, by było darem dla innych. 

Świadomość moich mocnych stron i naturalnych predyspozycji pomaga mi w bardziej świadomym podejmowaniu decyzji, lepszej komunikacji, w budowaniu poczucia własnej wartości.  I to samo pragnę zaoferować Tobie ponieważ będąc Partnerem FRIS® oraz Certyfikowanym trenerem FRIS® pomagam realizować marzenia w oparciu o Twoje naturalne predyspozycje.

Budując świadome życie, które będzie miało znaczenie warto zadbać o swoją inteligencję emocjonalną. Będąc  trenerem inteligencji emocjonalnej pomogę Ci w odzyskaniu kontroli nas światem swoich emocji, tak byś to Ty nimi kierowała/kierował, a nie one Tobą.

Prywatnie jestem żoną oraz mamą dwóch synów i wiem, jak niezmiernie ważne jest to, by być prawdziwym liderem dla swojego dziecka. Dlatego też prowadzę warsztaty i szkolenia dla rodziców, by odkrywali w sobie cechy rodzica lidera, który buduje autorytet nie w oparciu o nakazy, zakazy ale w oparciu o efektywną komunikację, skupianiu się na mocnych stronach swoich dzieci, odkrywanie ich potencjału, by ich życie było piękne i szczęśliwe, pełne pasji i marzeń. 

Agnieszka Macyk kontakt (1)

Porozmawiajmy

Jeżeli jesteś zainteresowany swoim rozwojem, rozwojem swoich dzieci, wychowanków, chcesz dowiedzieć się jak się komunikować efektywnie, jak czerpać z bogactwa różnorodności wśród ludzi, jak wpływać na ludzi bez manipulacji, perswazji to zapraszam do kontaktu. Jestem pewna, że  na pewno mam Ci coś do zaoferowania, by wspólnie budować lepszy świat zaczynając tę podróż od siebie.