Zapraszam do

Współpracy indywidualnej

To najlepsza inwestycja w siebie

Wyobraź sobie relację, która jest całkowicie skupiona na Tobie.

Wyobraź sobie kogoś, kto rzeczywiście Cię słucha, a nie tylko słyszy.

Wyobraź sobie kogoś, przed kimś kto pomaga sięgnąć po Twoje marzenia i aspiracje.

Wyobraź sobie relację z kimś, kto jest szczerze ciekawy tego, kim jesteś i kim chcesz być.

Tym kimś będę ja, jeśli zdecydujesz się na sesję coachingową.

Coaching jest dla Ciebie jeśli 

Umów się na spotkanie

Jeśli nie wiesz czy coaching jest dla Ciebie to zapraszam na pierwszą bezpłatną 40 minutową sesję podczas której będziesz mógł, mogła mnie poznać oraz doświadczyć czym jest coaching.

Napisz obok, lub zadzwoń: 512152386

Opinie

Warsztaty coachingowe z Agnieszką to podróż po realizacje mojego marzenia. Rozpoczynając je jedyne czego byłam pewna to co chcę. Podczas podróży pojawiły się ciekawe doświadczenia i doznania oraz uświadomienie sobie jak ważna w realizacji jest wola, przekonania własne i to wspaniałe uczucie na zakończenie. Towarzyszyła mi w drodze po realizację mojego marzenia. Obecność Agnieszki była nieoceniona zwłaszcza w momentach kiedy pojawiały się trudności. Pokazała mi jak ważne jest myślenie i słowa, jak przezwyciężyć wewnętrzne przeszkody, co ważnego może wydarzyć sie w moim życiu po osiągnięciu celu. Z wielka przyjemnością polecam Agnieszkę jako pełnego entuzjazmu towarzysza na drodze ku realizacji marzeń.
Beata Tutkaj-Romaszkiewicz

Porozmawiajmy

Zapraszam na pierwszą bezpłatną 40 minutową sesję podczas której będziesz mógł, mogła mnie poznać oraz doświadczyć czym jest coaching.