Rozwijanie potencjału

Grupy mastermind

Cotygodniowe rozwojowe spotkania w wąskim gronie

Grupy mastermind pomagają uczestnikom pomnażać swój potencjał, zakładać firmy lub ratować je przed upadkiem, zmieniać pracę, stawać się lepszymi rodzicami, doskonalszymi nauczycielami, itp.

Grupa mastermind to grupa 5-6 osób, które spotykają się co tydzień, by rozwiązywać problemy, robić burzę mózgów, wymieniać się doświadczeniami i kontaktami oraz wzajemnie się zachęcać i motywować. Poznając punkt widzenia, wiedzę, doświadczenie i zasoby innych  członków grupy, nie tylko możesz wykroczyć poza swój ograniczony światopogląd, ale również przyspieszyć realizację własnych celów i projektów.

Główne korzyści

Rodzaje grup mastermind

Mastermind ds. Rozwoju osobistego

Rozwój osobisty to ogromna przewaga konkurencyjna w życiu, karierze i podczas budowania relacji. Obejmuje dbanie o swoje psychiczne i emocjonalne ja. 
Na twojej drodze przez życie pojawią się bariery, przeszkody i problemy; są nieuniknione, a nawet niezbędne dla rozwoju osobistego. Duża część radzenia sobie z tym zależy od Twojego sposobu myślenia. Dobre nastawienie polega na posiadaniu właściwych przekonań, uczuć i wartości, które popychają Cię do szczęśliwego i udanego życia. Aktywnie angażując się w ciągły rozwój osobisty w bezpiecznej i nieoceniającej społeczności wirtualnej, jesteś w stanie nie tylko zmaksymalizować swój potencjał życiowy, ale także doświadczyć najwyższej ekspresji siebie, jaką możesz być.

Mastermind dla liderów

Bycie na szczycie może być samotnym miejscem, szczególnie jeśli nie masz rówieśnika lub mentora, od którego mógłbyś czerpać pomysły lub przeprowadzić burzę mózgów i podjąć ważne decyzje. Dołączenie do poufnej grupy, która rozumie rolę, jaką pełnisz w swojej organizacji i wyjątkowe wyzwania, przed którymi stoisz, oferuje wartość dodaną, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Sesje będą wspierać działania, produktywne i zorientowane na wyniki, co skutecznie pomoże Ci połączyć strategiczne inicjatywy i cele biznesowe. Ostatecznie zauważysz, że zwiększysz swój wpływ i skuteczność przywództwa.

Dołącz do grupy mastermind

Zobacz informacje o tworzonych grupach mastermind:

W razie pytań zapraszam do kontaktu na nr tel: 512152386 lub poprzez formularz:

Opinie o grupach mastermind

(Kliknij aby rozwinąć)

Podjęłam tę decyzję, zainspirowana niezwykłą osobowością, charyzmą, profesjonalizmem i wielkim sercem Agnieszki Macyk, która prowadziła mnie oraz naszą grupę, wspaniałych, dobrych, ciekawych siebie wzajemnie osób, krok po kroku przez świat wartości, postaw, człowieczeństwa. Każde spotkanie było odkrywaniem i przeżywaniem spraw ważnych, o ile nie najważniejszych w życiu. Zanurzyłam się w słuchaniu, docenianiu, przebaczeniu. Dotknęłam istot spójności, nadziei, pomnażania. Czekam na ciąg dalszy, ponieważ te cotygodniowe, wieczorne spotkania i niezwykłe rozmowy z niezwykłymi ludźmi, były uzupełnieniem codziennego życia, dawały poczucie dotykania i zastanawiania się nad jego głębia, esencją i pięknem.
Dziękuję Agnieszko, z całego serca, że mogę być częścią tego wydarzenia i za to, ze jesteś obecna w moim życiu.

Co to są wartości i po co są potrzebne w życiu człowieka? Wielu z nas zadaje sobie to trudne pytanie na różnych etapach życia czy w różnych sytuacjach życiowych. Jednak ciągła gonitwa, brak czasu dla siebie powoduje, że nie zatrzymujemy się na dłużej nad tym ważnym obszarem i jego rolą w naszym życiu. Udział w stołach transformacyjnych pozwolił mi zatrzymać się i pochylić nad tą ważną kwestią. To co jest dla nas ważne i cenne, co jest dla nas wartością, wiele o nas mówi. Czy to sobie uświadamiamy,czy nie, nasze wartości wpływają na każdą decyzję i działanie, ponieważ staramy się zdobyć i zachować to, na czym nam zależy. Udział w stołach transformacyjnych pozwoli mi podejmować decyzję i działania spójne z moimi wartościami, którymi kieruję się w życiu.
„Jedynym w pełni skutecznym sposobem kontroli człowieka jest – samokontrola. Tylko mocny,wewnętrzny system wartości moralnych jest w stanie skłonić człowieka do zachowań moralnych w każdych okolicznościach”, dlatego „Należy wpajać i uczyć wartości moralnych, bowiem brak wartości stanowi zagrożenie dla świata. Wartości moralne stoją na straży życia i jego jakości” (K. Koźmińska I., Olszewska E., „Z dzieckiem w świat wartości”).
Stoły transformacyjne pozwolą mi kształtować pożądaną hierarchię wartości i stawać się lepszym człowiekiem.
Dzięki udziałowi w stołach transformacyjnych już wiem, iż dysponujemy mocą dokonywania zmian we własnym życiu i najbliższym otoczeniu. Mogę też zachęcać innych do robienia tego samego. Tak naprawdę to w zupełności wystarczy by zmienić świat na lepsze. To takie proste. Postępując właściwie w swoim życiu, mogę sprawić, że wszystko dookoła zacznie zmieniać się na lepsze. Dziś już wiem, że świat zaczyna się właśnie ode mnie.
„Sami musimy stać się zmianą, do której dążymy w świecie” (Mahatma Gandhi).
Dziękuję za wspólną podróż za wszystko czego doświadczyłam, zrozumienie siebie i innych, oraz ogromną dawkę motywacji.

Przygoda, do której mnie zaprosiłas sprawia, że ponownie rozbudziło się we mnie pragnienie czynienia dobra i dostrzegania go w życiu. Pojawiła się ponownie nadzieja na lepsze jutro i że ja jako jednostka mogę sprawić, że świat wokół mnie będzie lepszy. Dzięki naszym spotkaniom doceniam też te małe ważne rzeczy, które są masza codziennością, wcześniej nie dostrzegane. Jestem niezmiernie wdzięczna za to, że dane mi było poznać tak fantastyczne osoby, które w tak krótkim czasie stały mi się bliskie.

Polecam udział w stole transformacyjnym osobom, które czują, że mają tę moc i wiarę w lepszy świat ale nie wiedzą od czego zacząć i czują się osamotnione w swoim dążeniu ku dobru.

Dziękuję Ci z całego serca, że mnie zaprosiła i wierzę, że owoce będą obfite.

Dlaczego stoły transformacyjne?

Przede wszystkim dlatego, że sama wiem, jak wartościowe dla mnie jest podglądanie/słuchanie innych osób, które podobnie jak ja chcą dzielić się wiedzą i doświadczeniami. To dzięki wspólnym dyskusjom, zamóżdżaniem nad ważnymi dla nas tematami/wartościami, szukaniem najlepszej drogi w życiu, braniem wiedzy od innych, ale i służenie nasza ekspertyzą i bagażem doświadczeń – możemy się wiele nauczyć – możemy „stawać się” inni/lepsi/wielcy/bogatsi.

Stoły transformacyjne prowadzone w bezpieczny sposób i w pełnym zaufaniu, otwierają nam drzwi do szczerości, dzięki której możemy tworzyć PRAWDZIWIE naszą lepsząrzeczywistość.

Najprościej 😉

„Jeśli chcesz zobaczyć prawdziwą zmianę w świecie, musisz się zaangażować w jej tworzenie” ~ John Maxwell