Oferta

Czyli jak możemy współpracować

Jak mogę Ci pomóc?

Oferuję współpracę indywidualną poprzez badanie FRIS® z analizą oraz coaching, jak również grupową w formie mastermindów i warsztatów.

FRIS®

Badanie i analiza indywidualna

FRIS®  – diagnozuje Styl Myślenia oraz Styl Działania, opisuje naturalne predyspozycje oraz udziela wskazówek w jakich działaniach dana osoba się sprawdza, jak może najskuteczniej podchodzić do rozwiązywania problemów i jak powinna najlepiej komunikować się z osobami o tym samym lub innych Stylach Myślenia.

Coaching

Współpraca indywidualna

Wyobraź sobie relację, która jest całkowicie skupiona na Tobie, kogoś, kto rzeczywiście Cię słucha, a nie tylko słyszy, kogoś, kto pomaga Ci sięgnąć po Twoje marzenia i aspiracje.

Wyobraź sobie relację z kimś, kto jest szczerze ciekawy tego, kim jesteś i kim chcesz być.

Mastermind

Praca grupowa

Grupa mastermind to grupa 5-6 osób, które spotykają się co tydzień, by rozwiązywać problemy, robić burzę mózgów, wymieniać się doświadczeniami i kontaktami oraz wzajemnie się zachęcać i motywować, dzięki czemu przyspieszają realizację własnych celów i projektów.

FRIS®

Warsztaty i szkolenia

To oferta warsztatów tworzonych indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb grupy szkoleniowej, np: warsztaty dla rodziców „Jak wychowywać młodego lidera”, budowanie efektywnych zespołów, skuteczna komunikacja , jak być liderem w pracy i w domu, warsztaty i szkolenia dla Asystentów Rodziny, itp.

Porozmawiajmy

Odezwij się, ustalimy czy moge Ci pomóc i jaki sposób będzie najkorzystniejszy dla Ciebie.