Rozwój osobisty

Czym dla Ciebie jest sukces?

Sukces może być różnie rozumiany. Dla każdego oznacza on coś innego.

Mi zawsze chodziło w życiu o coś więcej, nie potrafiąc tego określić, nazwać. Słowo „sukces” nie oddawało w pełni tego o co mi chodziło.

Nawet nazwa firmy MAGIS co znaczy „więcej” , „bardziej” wynika z tego, że chcę ciągle czegoś więcej i czynić bardziej dla drugiego człowieka.

Już wiem, że jest różnica pomiędzy sukcesem a znaczeniem. I to co określa mój cel to nie jest sukces, ale ZNACZENIE. Dzisiaj już wiem, że we wszystkim co robię ważne jest to jaki owoc moja praca daje nie tylko mnie, ale i tym, którzy zostali postawieni na mojej drodze. Jeżeli tak się dzieje, jeżeli udaje mi się zasiać w czyimś sercu, umyśle cząstkę dobra, wiedzy to właśnie wtedy wiem, że moje życie jest nie tylko pełne sukcesu, ale ZNACZENIA.

Nie wierzę w przypadki i jestem przekonana, że każdy pojawia się w moim życiu w jakimś konkretnym celu. Zostawiam ślad, sieje ziarenko i nawet jeśli nie widzę już co z niego wyrasta, może mi się nawet wydawać, że nic nie udało się zrobić, że nie ma sukcesu – ale nawet wtedy moje życie nabiera ZNACZENIA.

Dla mnie wybór jest prosty. Chcę wieść życie świadome, owocne i pełne znaczenia, by zostawić COŚ po sobie. Czy udało mi się wnieść choć odrobinę dobra w Twoją rzeczywistość?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *